درباره ما

درباره ما

گروه پیشتیبان چیلر تهویه

گروه چیلر تهویه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با تلاش جمعی از علاقمندان و متخصصان حرفه‌ای حوزه تعمیرات چیلر با شعار «تعهد، تخصص، تجربه» در تهران آغاز کرد. از همان شروع کار سرلوحه کار پشتیبان سرویس رعایت ادب، احترام و رفتار صمیمانه در برخورد با مشتریان و رعایت حقوق مصرف‌کننده در ارائه خدمات بوده است. در اختیار داشتن تیم متخصص، متعهد و دلسوز در راستای مشتری مداری رمز موفقیت ما تا به اینجا بوده است. تلاش گروه چیلر تهویه ارانه خدمات برتر و در شأن مشتریان می­‌باشد.

ما تاکنون سعی کرده‌ایم که بهترین شرایط از لحاظ کیفیت و ارائه خدمات پشتیبانی برای مشتریان فراهم کنیم که البته بدیهی است این کار نیازمند تلاشی همه جانبه از سوی کلیه پرسنل گروه چیلر تهویه می‌باشد. لذا با تقویت تیم کاری و جذب افراد مجرب و متخصص در زمینه‌ی تعمیرات چیلر و  کارشناسان فنی در حوزه‌های مختلف برنامه‌ریزی لازم را در جهت پاسخ به این نیاز آغاز و دنبال نمودیم. گروه چیلر تهویه با یاری خداوند امروز تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین مراکز تعمیرات و خدمات لوازم خانگی در کلیه‌ی برندهای موجود بازار شده است و با استفاده از دانش و علم بروز کارشناسان روزبه‌روز نواقص کار بررسی و سریعا رفع می‌گردد تا خدماتی نوین و بروز به شما هموطنان عزیز ارائه نماییم.

برتری چیلر تهویه نسبت به دیگر شرکت ها

1_تعمیر انواع مختلف دستگاهای موجود در بازار اعم  از صنعتی و خانگی و تحقیقاتی
2_انجام کار در کمترین زمان و حتی در روزهای تعطیل در هر ساعت از شبانه روز
۳_به حداقل رسوندن قیمت تمام شده تعمیرات و استفاده از قطعات دستگاه مشتری نه اینکه فقط به فکر تعویض قطعه باشیم بیشتر به فکر تعمیر قطعه هستیم.
۴_تعهد به ضمانت کاری که به مشتری داده میشود طبق شرایط قرار داد  بعداز گرفتن پول خدمات به مشتری قطع بشه. 
۵_تشکیل پرونده برای دستگاه مشتری از زمانی که کار برروی دستگاه انجام میشود تا پایان ضمانت کار 
۶_اعلام قیمت دقیق لوازم خریداری شده برای مشتری و دریافت ۱۰درصد سود برروی فاکتور خریدو در صورت تمایل خرید لوازم توسط مشتری .معرفی به بازار وقطعه فروش معتبر.